Teklif Al
Bir projeniz mi var ?
İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçin formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı
bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim
İlgilendiğiniz Hizmetler
Mimar Sinan Mah. Ceren Sokak. No:12 D:3
Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul
0(216) 642 4 404
HEMEN TEKLİF ALIN
Neler Yaparız

Web Tabanlı Yazılımlar

Web tabanlı yazılımlar, internete bağlı bir web sunucu üzerinde çalışan, internet kullanıcılarının
tarayıcı aracılığı ile erişebildiği programlardır. İnternet sitelerinin temelini web uygulama yazılımları
oluşturmakta aslında her web sitesi aynı zamanda bir web üzerinde çalışan yazılım olarak
düşünülmelidir. Bu tür yazılımların en büyük avantajı internetin olduğu her ortamda,
ister mobil ister masaüstü bilgisayarlarınızdan erişilebilir ve takip edilebilir olmasıdır.
DörtyüzDört Yazılım, internet ortamında çalışan web tabanlı yazılımlar üretmektedir. Uzman yazılım ve proje ekibimiz ile sektörel yazılım taleplerinize profesyonel çözümler üretiyoruz. Yazılım isteklerinizi doğru şekilde analiz ederek, işlevsel ve sizlere uygun maliyetlerde projelerinizi hayata geçirmekteyiz.
DörtyüzDört Web Tabanlı Yazılım Çözümleri
 • Kurumsal İçerik yönetim sistemleri : Büyük miktarlarda doküman, bilgi ve önemli evrakların kayıt altına alınması takibi, web sitesi içerikleri, dijital medya içerikleri ve e-postaların yönetimi konuları içerir. Kurum içinde kâğıt kullanımını azalmak, süreç verimliğini arttırmak, müşteri iletişimini geliştirmek gibi faydalar sağlar.
 • E-Ticaret sistemleri : Firmanıza özel tamamen özgün ve seo alt yapısına uygun olarak hazırladığımız e-ticaret siteleriniz ile ürün ve hizmetlerinizin satışını yapın.
 • Online ürün takip, satış ve stok sistemleri : Firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm ürün takibi, satış, kargolama stok yönetimi işlemlerini online olarak yapmanıza olanak sağlıyoruz.
 • Bayi sipariş ve ön muhasebe yazılımları : Satış operasyonlarınızdan tedarik süreçlerinize kadar her türlü detayı takip edebilir ve muhasebe işlerini kolayca raporlayabilirsiniz.
 • Online tur rezervasyon yazılımları : Acentalarınızı, otel odası satışı, tur ve rezervasyon işlerinizi online olarak yönetebilirsiniz.
 • Online yemek sipariş yazılımları : Restoran ve kafeleriniz için online yemek yazılımı sistemimiz ile müşterilerinizden sipariş alabilirsiniz.
 • Oto galeri / oto kiralama / servis ve bakım takip sistemleri : Oto kiralama, galeri ve servisinizi internet ortamından yönetin.
 • Haber sitesi portal yazılımları, kişisel bloglar : Haber scripti ihtiyaçlarınıza, portal yazılımlarınıza veya kişisel bloglarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.
 • Nakliye takip yazılımları : Nakliye siteleriniz için kolayca sipariş alabileceğiniz uygun çözümler sunuyoruz.
 • Mobil uygulamalar : Her türlü platforma uygun mobil uygulama ve oyunlar tasarlamaktayız.
 • Eğitim otomasyonları : Özel okul, kurs, anaokulu, kreş, lise ve üniversitelerde ihtiyacınız olan tüm öğrenci kayıt, sınav, eğitim programı işlemlerini gerçekleştirin.
 • Çeşitli web sitelerine entegrasyonlar : İhtiyaçlarınız doğrultusunda e-ticaret sitelerinize online ödeme sitemleri entegrasyonları, her türlü web api entegrasyonunuzu sağlıyoruz.
Web uygulamalı yazılımlar ile firmanızın gücüne güç katın!
Geliştirdiğimiz web yazılımları ile dünyanın neresinde olursanız olun tüm verilerinize ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınıza özel bir program kurulmasına ve hatta bilgisayarın size ait olmasına bile gerek yoktur. İster siz ister çalışanlarınız tüm sisteminize web browserlar vasıtasıyla ulaşabilir. Yazılımı kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısıdır. Platform esnekliği ile her işletim sisteminde (Windows, MacOSX, Linux vs.) sorunsuz çalışır. Çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla kullanıcı tarafından kullanılabilir aynı zamanda kullanıcılar arası yetkilendirme yapılabilir. Böylelikle firma içinde görev dağılımına göre sistemin belirli kısımları tüm kullanıcılara kısıtlanmış olur. İsteğe bağlı olarak Android ve IOS işletim sistemli mobil cihazların tümünden bağlanıp sisteminizi yönetebilirsiniz.
Sistem güvenliğinizi esas alıyoruz!
Yaptığımız tüm çalışmalarda, verilerinizin güvenliğine önem veriyor sitemlerinizi bu hususlara göre oluşturuyoruz. Web yazılımlarınızı sürekli güncel tutuyor, aynı zamanda anlık yedeklemesini yaparak, teknolojinin en son olanaklarıyla donanmış son derece güvenli veri merkezlerindeki kurumsal sunucularda saklıyoruz.
Teknik konularla uğraşma derdine son!
Sunduğumuz uygun fiyat avantajları ile kurulum, sunucu ve bakım maliyetlerinden sizi tamamen kurtarıyoruz. Bulut tabanlı çözümlerimiz ile verilerinizin daha güvende olmasını sağlıyoruz. Yedeklerinizin yedeklerini tutarak veri kaybını sıfıra indiriyoruz. Sizlere teknik konularla uğraşmadan sadece işinize odaklanma fırsatını sunuyoruz.
DörtyüzDört’ün size sağladığı uygun fiyatlardan avantajlarından yararlanın!
Binlerce dolarlık yazılım ücretleri ödemenize gerek olmadan firmanız için en iyi web tabanlı yazılıma sahil olun. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.