Teklif Al
Bir projeniz mi var ?
İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçin formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı
bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim
İlgilendiğiniz Hizmetler
Mimar Sinan Mah. Ceren Sokak. No:12 D:3
Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul
0(216) 642 4 404
HEMEN TEKLİF ALIN
Neler Yaparız

Sosyal Medya

Nüfusun 80 milyon rakamlarına dayandığı ülkemizde 37,7 milyon aktif internet kullanıcısı
bulunuyor. Araştırmalar, 40 milyon aktif hesap bulunan Türkiye’de sosyal medya
hesaplarının penetrasyon oranının ise %52 olduğu gözler önüne seriyor. Mobil olarak ise,
32 milyon aktif hesabın bulunduğu, buna bağlı olarak 40 milyon aktif sosyal hesabın
%80’ine mobilden erişim yapıldığı görülüyor.
Türkiye’deki internet kullanıcıları gün içerisinde ortalama;
  • - 4 saat 37 dakikayı internette
  • - 2 saat 51 dakikayı mobil internette
  • - 2 saat 56 dakikayı ise sosyal medyada geçiriyor.
Günlük kitap okuma ortalamasının 1 dakika olduğu ülkemiz, Sosyal medyayı kullanma oranlarında DÜNYA LİDERİYİZ!
Her geçen gün daha da çok artan bu rakamlar sosyal medyanın ülkemizde ne denli popüler olduğunun bir kanıtı olarak ortaya çıkıyor. Kurumsal firmalar, ürün, hizmet ve web site tanıtımları için Google gibi arama motorlarında üst sıralara hedeflerken harcadıkları seo giderleri kadar, Sosyal medya tanıtımlarına da ciddi paralar harcıyor. Sosyal medyada yapılan her tanıtım eş zamanlı olarak hedef kitlelere ulaşırken, aynı zamanda Google, Yandex veya Bing sıralamalarında üst sıralarda olmanızı katkı sağlıyor.
Sosyal Medyanın Gücünden Faydalanmak Sizi Elinizde!
Günümüzde yaşı, cinsiyeti ya da geliri ne olursa olsun potansiyel müşteri kitlenizin tamamı sosyal medya kullanmakta, bu potansiyel kitleye ulaşmanın en kolay yolu ise sosyal medya hesaplarınızın doğru yönetiminden geçmektedir. Dörtyüzdört Ajans olarak, sosyal medyada marka ve şirketleri güçlendiriyor, Facebook, Twitter, İnstagram ve Linkledin gibi sosyal ağlarda aktif olmanızı sağlıyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuz ile dijital pazarlama stratejinizi geliştirirken, yeni kullanıcı ve müşteriler kazanmanızı sağlıyoruz.
Sosyal Medya Hesaplarınızı Yönetiyoruz!

İster ürün ve hizmet pazarlayan köklü bir firma, isterse yeni açılmış bir web sitesi olun, tüm sosyal medya hesaplarınızı en doğru şekilde yönetimini yapıyoruz. Grafik Tasarım ekibimiz ile tüm görsellerinizin tasarımını yaparak, sizlere profesyonel bir gönüm kazandırıyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun içerikleri oluştururken, en ince ayrıntıya bile dikkat ediyor, paylaşımda bulunulan kelimeleri özenle seçerek hedef kitlenizin markanızı daha kolay anlamasını sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimi sadece, gün geçtikçe artan takipçi sayılarınız ile ölçülmemelidir. Size özel belirlediğimiz strateji ile etkileşimi yüksek ve kuru kalabalıktan uzak, hedef kitle odaklı takipçi sayılarına ulaşmanızı sağlıyoruz. Firmanızın yüzbinleri bulan beğeni almış bir Facebook sayfasına sahip olması, sosyal medyadaki gücünüzü yansıtmamaktadır. Çeşitli hileler ile yapılan takipçi artışları, firmaya kötü izlenim bırakabilir. Gün geçtikçe bilinçlenen kullanıcılar, sadece ilgi alanlarına hitap eden sayfa ve hesapları takip etmek istemekte, haberleri olmadan yapılan takipleri göz ardı etmektedir. Dörtyüzdört Ajans tüm sosyal medya hesaplarınızı yavaş ve doğru şekilde geliştirerek, kullanıcıların bilinçli şekilde sizleri takip etmesini sağlıyoruz. Mümkün olan en fazla kişinin dikkatini çekmek için çalışırken, tüm sosyal ağ sitelerinde markanızın varlığını yönetiyoruz.

Sosyal ağlarda firma ya da markanızın hesaplarını açmak ve yönetmenin dışında, tüm sosyal hesaplarınızın bir birleri ile bağlantılı olması da önemlidir. Youtube da yayınlanan bir içeriğin otomatik olarak, Facebook ve Twitter sayfalarınızda paylaşılması, hem youtube için yüklediğiniz içeriğin etkileşimini arttırır, hem de içeriğin diğer sosyal ağlarda görülmesini sağlar. Böylelikle sizi Facebook sayfanızdan takip eden bir kullanıcı, youtube sayfanızdan haberdar olur. Dörtyüzdört Ajans tüm sosyal hesaplarınızı yönetirken aynı zamanda örümcek ağı modeli ile birbirleri ile etkileşimini sağlamaktadır.

Dörtyüzdört Ajans Sosyal Medya Hizmetleri
  • Marka, ürün, hizmet veya web sitenizi en iyi şekilde analiz ederek sosyal medya stratejinizi oluşturuyoruz
  • Kullandığımız analitik araçları ile istatistiklerinizi raporluyoruz
  • Potansiyel müşterileriniz ile doğrudan iletişim kurarak daha az reklam bütçeleri ile daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.
  • Markanızın bilinirliğini artırıyoruz
  • Yeni ürün, promosyon, indirim ve kampanyalarınızı duyuruyoruz.
  • Sosyal medya içeriklerinizi hazırlıyoruz
  • İçeriklerinizin doğru etkileşimleri sağlaması için vermek istediğiniz mesajı kullanıcılarınıza aktarıyoruz

Dörtyüzdört Yazılım, bünyesinde bulunan müşterilerine maksimum seviyede hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Daha detaylı bilgi almak, tanışmak ve bir kahvemizi içmek için zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.