Teklif Al
Bir projeniz mi var ?
İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçin formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı
bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim
İlgilendiğiniz Hizmetler
Mimar Sinan Mah. Ceren Sokak. No:12 D:3
Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul
0(216) 642 4 404
HEMEN TEKLİF ALIN
Neler Yaparız

Kurumsal Web Tasarım

Dörtyüzdört Yazılım olarak sizlere sadece web tasarım konusunda yardımcı olmuyor
aynı zamanda Kurumsal Web Tasarım ile firmanızın sitesini standartlara uygun halde hazırlıyoruz.
Güçlü bir firma olmak internette görünür olmaktan geçer.
Kurumsal bir tasarıma sahip olmak ise sizleri rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.
Bu doğrultuda profesyonel yazılımcı ve uzman kadromuz ile sunduğumuz çözümlerle
kurumsal yazılımlar ortaya koyuyoruz. Sürekli yenilikleri takip eden tasarım ekibimizle,
yaratıcı, kullanıcı dostu ve müşteri odaklı tasarım çözümleri sunuyoruz.
E-ticaret sitelerinden, haber sitelerine, firma tanıtım sayfalarından, tek ürün satış scriptlerine kadar hedef kitlenize ulaşmanız için siz müşterilerimizi rakiplerinizden bir adım ileriye taşıyoruz.
Kurumsal iyi bir web tasarımı firmanızın vizyonunun bir parçasıdır. Günümüz internet teknolojisinin hızla yayılması kullanıcıların ve aynı zamanda firmanızın müşterilerinin de bu doğrultuda gelişmelerine neden oldu. Artık kullanıcılar hangi sitenin kaliteli hangi sitenin özensiz hazırlanmış olduğunu buttonlarından menülerine, tasarımından, içeriklerine kadar ayırt edebilme özelliğine sahipler. Kullanıcıların bu denli bilinçlenmesi, web tasarımının önemini arttırmaktadır. Artık en küçük süt çiftliğinden, bal üreticisine, konfeksiyon atölyesinden, yastık üreticisi herhangi bir firmaya kadar, satışlarını internetten yapıyor. İster küçük ister büyük olsun firmalar web sitelerinde, ürünlerinin fiyat ve teknik özelliklerini, ürün resimlerini, videolarını yayınlayabiliyor, sitelerini ziyaret eden kullanıcıları verdikleri hizmetler ile ilgili bilgilendiriyor, kendilerini rahat bir şekilde tanıtabiliyor ve potansiyel müşterilerine çok hızlı ulaşabiliyorlar. Kategorisi Google gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkan firmalar satışlarını arttırarak cirolarını her geçen gün büyütüyor. Bu noktada karar sizin? Her geçen gün büyüyen internet pazarında satışlarınıza satış katmak mı? Yoksa rakiplerinizin arkasında kalarak küçülmek mi?
Kurumsal Web Tasarımı, kurumsal kimliğinizin oluşturulması ile başlar. Firmanıza ait herhangi bir kurumsal kimliğiniz yoksa üzülmeyin! Dörtyüzdört Yazılım uzman tasarım kadromuz öncelikle kurumsal kimlik tasarımızını oluşturarak başlıyor. Sizlerin istekleri doğrultusunda firmanıza uygun renkler kullanılarak firma logonuzun oluşturulması, kartvizitlerinizin tasarlanması ve ihtiyacınız olan tüm grafiklerin tasarlanmasının ardından web sitenizi hazır hale getiriyoruz. Tüm bu detaylar firmanızın kurum içi ve kurum dışı çizgisini oluşturmaktadır. Firma tam olarak tanınmadan yapılan çalışmalar sitenize giren kullanıcıların yaptığınız işleri yanlış anlamasına ve bunun sonuncu olarak müşteri kaybetmenize neden olabilir. Tasarımınızda firmanızın bu çizgisini oluşturmak için öncelikle firmanızı detaylı şekilde inceliyor ve anlamaya çalışıyoruz. Ön çalışma şeklinde yaptığımız hazırlıkları sizlerin beğenisine sunarak görüşlerinizi alıyoruz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda revizyonlar yaparak firmanız için en uygun kurumsal web sitenizi oluşturuyoruz.
Neden Kurumsal bir Web Sitesine ihtiyacınız var?
  • Müşterilerinize ya da hedef kitleniz olan kullanıcılarınıza direk olarak ulaşmanızı sağlar.
  • Şirketiniz, müşterileriniz ve iş ortaklarınızın gözünde değer kazanır.
  • Firmanızın kurumsal kimliği ve çizgisi doğu şekilde yansıtılır.
  • Müşterileriniz ve iş ortaklarınız ile en kolay şekilde haberleşirsiniz.
  • Ürün ve hizmetleriniz her an tüm dünyadan erişilebilir olur.
  • Kurumsal web sitesine sahip firmalar ziyaretçilerin gözünde güven kazanır.
  • En düşük maliyetlerle tanıtım yapma fırsatı kazanırsınız.
  • Teknolojiyi takip eden bir firma izlenimi kazanırsınız.
  • Mobil uyum ile mobil cihazlardan erişilebilir olursunuz.
  • SEO alt yapısı ile arama motorlarında görünür olursunuz.
Firmanızı için bu denli önem taşıyan web sitenizi basit ve özensiz hazırlanmış çalışmalar yaptırarak riske atmak istemezsiniz. Dörtyüzdört Yazılım firmanızı en ince ayrıntısına kadar inceleyerek gereksinimlerinize uygun web çözümleri sunuyor. Kurumsal kimliğinizin oluşturulmasından başlayarak adım adım ilerleyerek, Kurumsal web sitelerinizi oluşturuyoruz.