Teklif Al
Bir projeniz mi var ?
İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçin formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı
bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim
İlgilendiğiniz Hizmetler
Mimar Sinan Mah. Ceren Sokak. No:12 D:3
Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul
0(216) 642 4 404
HEMEN TEKLİF ALIN
Neler Yaparız

Google Adwords

Google Adwords, Google arama motorunun internet siteleri için sunduğu reklam sistemidir.
Günümüzde firmaların en büyük problemi, ellerindeki ürün veya hizmeti potansiyel
müşterilerine ulaştıramamalarıdır. Google reklam sistemi düşük yatırım giderleri ile
müşteri potansiyelinizi yükseltir. Google aramalarda, firma web sitelerinin belirlediği anahtar
kelimeleri, Adwords ile en üst sıralarda çıkartarak, tıklanmasını sağlar.
Google Adwords hizmetinin avantajlarından yararlanın!

Adwords’ü diğer reklam sistemlerinden ayın en önemli yönleri

 • Potansiyel müşterilerinize, ürün ve hizmetinizi arayan internet kullanıcılarına direk olarak ulaşırsınız.
 • Kullanıcılar, bilerek ve isteyerek sitenizi ziyaret eder. Bu sayede ürün ve hizmetinizi satın alma potansiyelleri yükseltir.
 • Reklamınızın görüneceği kitleyi kullanıcının bulunduğu coğrafi bölgeye, diline, yaş ve cinsiyetine göre seçebilir hedef kitlenizi özelleştirebilirsiniz. Bu sayede bayanlar için sattığınız bir ürünün, sadece bayanlara gösterilmesini ve ilgi çekmesini sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak; potansiyel müşterilerinize göre ürününüzün hitap etmediği müşteriler için zaman ve bütçe kaybı yaşamazsınız.
 • Yeni kurulan ve adını ilk defa piyasaya duyurmak isteyen bir firma iseniz, Adwords ile hızlı bir şekilde müşteri çekebilir, müşteri bağlılığı sağlayabilir ve marka tanıtımınızı yapabilirsiniz.
 • Dünya’nın hangi noktasına isterseniz ürün ve hizmetlerinizi oraya ulaştırabilirsiniz.
 • Reklamlarınız, arama sonuçlarının en üstünde, en altında ya da sayfanın sağ kısmında görünür. Google Adwords ile Seo çalışmaları için vereceğiniz ücretlerden kurtulursunuz.
Google Adwords hizmetlerinizi uzmanından alın

Kampanya türlerine bağlı olarak Google Adwords reklamları;

 • Arama ve görüntülü reklam ağı seçenekleri: Bu reklam türü ile reklamlarınız Google arama sonuçlarında, arama ağı iş ortağı sitelerinde, Google görüntülü reklam ağı siteleri ve youtube videolarında yayınlanır. Reklam biçimleriniz metin, görüntülü içerik veya video şeklinde planlanabilir.
 • Yalnızca arama ağı seçeneği: Reklamlarınız Google arama sonuçlarında ve iş ortağı sitelerinde yayınlanır.
 • Yalnızca görüntülü reklam ağı: Reklamlarınız resim reklamları şeklinde görünür.
 • Alışveriş: Hedef kitlenize bağlı olarak Google Merchant Center hesabınızdaki ürünlerin tanıtımını yapmanızı sağlar. Oldukça etkilidir. Ürün özelliklerini ve fiyat bilgilerini direk olarak kullanıcılara gösterir. Müşterileriniz sitenize girmeden ürünleriniz hakkında bilgi ediniz.
 • Video: Youtube videoları gösterimleri sırasında reklamlarınızın video şeklinde yayınlanmasını sağlar.
 • Telefon araması üreten reklamlar: Bu reklam türü ile işletmenizin aranmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar numara arama özelliği olan telefonlarından, işletmenizi doğrudan arayabilir, bu özelliğin olmadığı telefonlarda reklamlarınız yayınlanmaz.
 • Evrensel uygulama kampanyası: Tanıtımını yapmak istediğiniz uygulamanız ister Android ister IOS işletim sistemini kullanıyor olsun, Google Play, Youtube, Google arama ağı ve Google görüntülü reklam ağı dahil Google’ın tüm mülklerinde yayınlanır.

Tüm bu saydığımız reklam çeşitlerinin oluşturulması titiz bir çalışma gerektirir. Aksi halde firmanız için maddi zarara neden olabilir. Hedef kelimenize bağlı olarak doğru ayarlanmayan tıklama başı maliyetleri ayırdığınız bütçenizin hızlı bir şekilde tükenmesine neden olur. Hedeflediğiniz kelimede ayırdığınız bütçe ile 1000 müşteri çekebilecek iken aynı Adwords ücretleri ile 200 kullanıcı çektiğinizi düşünün? Yanlış Adwords planlaması ile bütçenizin zarar görmemesi için bu hizmetlerin tümünü uzmanından almanız önemlidir.

Hedeflerinize Dörtyüzdört Ajans ile Ulaşın!
Dörtyüzdört Yazılım olarak Google Adwords ile hedeflerinize yönelik reklamlar oluşturmanızı sağlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sizin için doğru Adwords reklam stratejisini planlıyoruz. Hedef kelimeniz için ayırdığınız bütçeleri en iyi şekilde yöneterek en düşük bütçeler ile reklamlarınızın yayınlanmasını sağlıyoruz. Tıklama başı maliyetlerinizi, site ziyaret adetlerinizi ve bu çalışmalar sonucunda elde ettiğiniz yatırım geri dönüşlerinizi en detaylı şekilde raporlayarak sizlere sunuyoruz. Reklamlarınızda kullanmanız gereken metinleri, görsel içerikleri veya videoları sizin için hazırlıyor ve hangi reklam türlerinde yayınlanması gerektiğini belirleyerek en iyi verimi almanızı sağlıyoruz. Bizimle hemen iletişime geçin işletmeniz için en doğru Adwords planını yapalım.