Teklif Al
Bir projeniz mi var ?
İlgilendiğiniz alan(lar)ı seçin formu doldurun, talep ettiğiniz hizmet(ler) hakkında detaylı
bilgiyi ve teklifimizi en kısa sürede size iletelim
İlgilendiğiniz Hizmetler
Mimar Sinan Mah. Ceren Sokak. No:12 D:3
Eren İş Merkezi - Çekmeköy / İstanbul
0(216) 642 4 404
HEMEN TEKLİF ALIN
Neler Yaparız

Banner Tasarımı

Banner web sitelerinizin reklam ve tanıtımlarında kullanılan, belirli ölçü ve standartlarda
tasarlanmış kurumsal iletişim öğeleridir. Bannerlar firmanızın web sitesinde, site içi
yönlendirmede kullanılabildiği gibi, aynı zamanda farklı sitelerde firmanızın, ürün, hizmet
ve promosyonlarınızın tanıtımı için de kullanılabilmektedir. Banner tasarımı web sitelerinin
potansiyel müşterilerine ulaşmada en etkili ve kolay yoludur. Online reklamcılıkta sıkça
kullanılan bannerlar gelirlerinizi artıracak ve daha fazla kar etmenizi sağlayacaktır.
Site İçi Banner Tasarımları
Yapılan araştırmalar internet kullanıcıların herhangi bir siteye ilk girişlerinden sonra geçirdikleri 10 saniyenin içinde site hakkında belirli bir fikre sahip olabildiklerini ve bunun sonucu olarak siteden çıkış yapabildiklerini göstermektedir. Profesyonel şekilde hazırlanmış e-ticaret, blog, haber veya kurumsal web sitelerinin en önemli kısımları site girişinde kullanıcıyı ilk karşılayan slider bölümleridir. Siteye giren kullanıcının öncelikli olarak dikkatini çekmek, bu bölümlere eklenen bannerlar ile sağlanmaktadır. Site içindeki bannerların ilgi çekici olması kullanıcıların sitede kalma sürelerine etki etmektedir. Haber siteleri için son dakika gelişmeleri, E-ticaret siteleri için promosyonlar, indirimli ürünlerin tanıtımı, firma siteleri için hangi sektörde faaliyet gösterdikleri veya blog siteleri için sitenin ne amaçladığı bannerlar ile sergilenir. Profesyonel tasarımlar kullanıcıya site içerisinde doğru yönlendirme yapacaktır.
Site Dışı Banner Çalışmaları
Firma, ürün ve promosyon tanıtımlarınızı hedef kitlenize uygun başka sitelerde yapmak istediğinizde yine bannerlardan faydalanabilirsiniz. Hemen hemen tüm web sitelerinin daha fazla ziyaretçi çekmek için kullandıkları banner reklamdan, geniş kitlelere ulaşmanızın en kolay, en hızlı ve en etkili yoludur. Kullanıcı sayıları fazla popüler web sitelerinde yayınladığınız bannerlar, yönlendirdiğiniz sitenizin de kullanıcı sayısını arttıracaktır. Banner tasarımlar içerdiği mesaj ve kullanılan görseler ne kadar ilgi çekici olursa tıklanma şansı da o derece yükselecektir. İlgi çekici ve etkili bir tasarım internet kullanıcısını doğrudan sizin web sitenize taşıyacaktır.
HTML5 Teknolojisi ile Bannerlarınızı hazırlıyoruz
Google Adwords reklamlarınızda kullanabileceğiniz tüm banner içeriklerini standartlara uygun şekilde hazırlamaktayız. HTML5 teknolojisi kullanılarak hazırlanan bannerlar, Google reklamlarınızda durağanlığa sebep olmaz aynı zamanda tüm mobil cihazlarda rahatlıkla görülebilir. Hazırladığımız HTML5 bannerlar ile satışlarınızın artmasına katkı sağlarız.
Gif Banner Tasarımları ile sosyal ağlarda reklam imkânı sağlıyoruz
Son dönemde pek çok mecrada kullanımı yaygınlaşan gif animasyonlar, özellikle sosyal ağlarda trend haline gelmiş durumdadır. Gif teknolojisi ile hazırlanmış bannerlar en geleneksel reklam çeşitlerinden biridir. Sosyal ağlarda yapacağınız paylaşımlarda kullanabileceğiniz hareketli gif bannerları yaratıcı şekilde hazırlıyoruz. İster ürünlerinizin veya hizmetlerinizin doğru yoldan tanıtımı için isterse viral reklam amaçlı yapılacak gif banner animasyonları, her platformda rahatlıkla çalışabilir aynı zamanda basit ve etkili bir geri dönüş sağlar.
Jpeg Banner Tasarımları ile sesinizi duyurun!
Daha çok web sitelerinin slider bölümlerinde etkili şekilde kullanılan Jpeg Bannerlar, haber, promosyon, indirim gibi duyurularınızı kolaylıkla yapmanız için tercih edilir. Yaptığımız tüm Jpeg tasarımlarda Retina Ready özelliği ile web sitenizin görsellerinin daha net ve anlaşılır gözükmesini sağlarız.
Flash Banner Animasyon
Flash içeren web siteleri birçok aygıtta düzgün çalışmamakta, browserlar farklı eklentilerin kurulmasını istemektedir. Bu durum sitenin seo puanlarına etki ederek Google gibi arama motorlarının gözünde ters etkiler yapmaktadır. HTML5 teknolojisinin yaygınlaşması ile artık pek kullanılmayan Flash animasyonları ihtiyacınız olduğunda tasarlaya bilmekteyiz.
Bannerlarınızı optimize ediyoruz!
Bir bannerın ilgi çekici olasının yanı sıra, site hızına etki etmemesi de oldukça önemlidir. Geç açılan grafikler kullanıcının ilgisini dağıtacak aynı zamanda seo açısından olumsuz etki bırakacaktır. Bu noktada dosya boyutlarınızı en az seviyelere çekerek reklamlarınızdan maksimum verim almanızı sağlarız!
Neler yaparız?
  • Hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak,
  • Sitelerinizin slider bölümlerinde kullanabileceğiniz,
  • Ürün hizmet ve promosyonlarınızı tanıtabileceğiniz
Tüm banner reklamlarınızı standartlara uygun şekilde tasarlıyoruz. Dörtyüzdört Yazılım olarak web sitelerinin özelliklerini en iyi şekilde yansıtarak ürün ve hizmetleriniz hakkında detaylı bilgi vermenizi sağlıyoruz. Yaptığımız banner çalışmalarının site hızına etki etmeyecek kolay okunabilir ve benzersiz olması hususlarına dikkat ediyoruz. Tasarımlarınız uzman, pazarlama ve satış bilgisi olan ekibimiz tarafından site tasarımlarınıza uygun ve dikkat çekici olarak hazırlanmaktadır. Memnun kalmadığınız tasarımlar, istekleriniz doğrultusunda yenilenerek sizlere sunulur.